معرفی صنایع

تاثیر کفش برسلامتی بدن

 همانطور که همه می دانید پا قلب دوم انسان است .  فرقی نمی‌کند قلب اول یا دوم به هر حال نیاز به مراقبت است و  سلامتی دارد تا بتوان بدنی سالم و شاداب داشته باشیم.  یکی از مهمترین عواملی که در سلامت پاها یعنی همان قلب دوم اثر گذار است کفش می باشد.  کفش ها این روزها تنوع بسیاری دارند که بر اساس مد روز مورد استفاده قرار می گیرند کفش های پاشنه بلند،  نوک تیز،  کفش های عروسکی و بدون پاشنه و….  همگی انواعی از کفش های موجود در بازار هستند.  اما اینکه کدام کفش برای استفاده بهتر است باید در مورد پاها و همچنین کفش ها اطلاعات کاملی داشته باشید.

 ما در این مقاله قصد داریم در مورد انتخاب و خرید بهترین نوع کفش به شما عزیزان کمک کنیم اگر سلامت خود  و فرزندانتان برای شما اهمیت دارد با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

 

 برای کسب اطلاعات  مرتبط با دستگاه واکس زن برقی  بر روی لینک کلیک کنید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 19 دی 1397ساعت 16:20  توسط انصاری 

گیربکس دور متغیر چیست؟

گیربکس های مکانیکی (ذغالی و دیسک) که با تغییر دور خروجی بصورت خطی به سازندگان و استفاده کنندگان ماشین آلات این امکان را می دهد که در محدوده دوری خاصی بتوانند دورهای مختلفی در محدوده ماکزیمم تا مینیمم  دست پیدا کنند.

گیربکس های دور متغیر در صنایع مختلفی کاربرد دارد مانند دستگاه های بازیافت ،صنایع تولید قطعات پلاستیکی، رنگ رزی های نخ و پارچه، ماشین های نخ ریسی، انواع نوار نقاله ها و نوارهای خطی حمل کننده مواد و ماشین های بسته بندی اتوماتیک،کارخانجات تولید نوشابه، ماشین های سیم پیچی اتوماتیک و دستگاه های سنگبری و …کاربرد دارد.. برای مثال در دوک های نساجی با افزایش قطر دوک نیاز است سرعت دوران نیز تغییر نماید تا از بروز اشکال در جمع کردن نخ ها جلوگیری شود این امر یا به صورت مکانیکی و یا به صورت الکترونیکی انجام می شود در نوع الکترونیکی امروزه استفاده از اینورتر ها در صنایع رایج است برای کاهش دور به صورت مکانیکی از گیربکس دور متغیر استفاده می شود. شرکت شهبازگیربگس پیشروسپاهان گیربکس های دورمتغیر مکانیکی درتیپ های A_B_C   و4 مدل وازنظرسرعت در71  نوع دورمتفاوت تولید وعرضه می گردد

شرکت شهبازگیربکس پیشروسپاهان به مشتریان خود و شما دوستان عزیز استفاده از گیربکس خورشیدی به دلیل مزایایی هم چون حجم کم،اتلاف کم نیرو  و  نسبت بالای انتقال  دور و … پیشنهاد میکند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 12 دی 1397ساعت 13:00  توسط انصاری 

گیربکس حلزونی چیست

گیربکس های صنعتی انواع متفاوتی دارند که هر یک میز کار برد خواص و همچنین از جنس های فولاد،  برنز و غیره ساخته شده‌اند در مقالات قبلی راجع به گیربکس خورشیدی به طور کامل توضیح داده شد. اما یکی دیگر از گیربکس های صنعتی گیربکس حلزونی است که ما داریم در این مقاله این نوع گیربکس را به طور کامل توضیح داده و کاربردهای آن را بازگو نماییم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 12 دی 1397ساعت 12:59  توسط انصاری 

صفحه قبل 1 صفحه بعد